(+48) 690 060 651 asnarskadrygalska@gmail.com

O mnie

Specjalista dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego CM UJ w Krakowie. Doświadczenie zawodowe: Klinika Dermatologii UJ CM, Oddział Pediatrii Szpitala im. Gabriela Narutowicza,  Landeskliniken Salzburg,  Uniklinikum Gottingen, University of Tor Vergata Rome, Centrum Medycyny Profilaktycznej.

W swojej praktyce klinicznej w szczególności specjalizuję się w leczeniu trądziku, trądziku różowatego, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, jak również w dermatologii dziecięcej w tym problemach skóry okresu noworodkowego i niemowlęcego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Dermatologii Dziecięcej PTD, European Academy of Allergy and Clinical Immunology, International Dermoscopy Society.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe przez uczestnictwo w kongresach, szkoleniach praktycznych, konferencjach w kraju i zagranicą.

Absolwentka studiów podyplomowych – Badania kliniczne – metodologia, organizacja i zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2014 w ramach badań klinicznych prowadzę pacjentów z łuszczycą, łuszczycowym zapaleniem stawów i atopowym zapaleniem skóry.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ciasteczko to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij